KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15143187
nr 1514 3187
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 8/50, daterad 1957, Gatumotiv. Bildmått: 17x12 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:53:15
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr